Daj, ljudi, manite se tih autoritativnih trenera kao što su Bielsa, Luis Van Gaal, Magath, pa tih nikada dovoljno dokazanih Favre, Allegri, Slomka, Tuchel itd. Kupovinom Martineza mi smo ušli u neku sasvim novu dimenziju, koja zahtijeva da se i dalje povlače slični potezi kako u igračkom kadru, tako i u stručnom štabu. Pep Guardiola ima sve ono što nam je potrebno za trenera Bajerna.
Pun energije, ambiciozan, perspektivan, mlad, ali vrlo iskusan za svoje godine, trofejan, gladan za uspjehom, miran, staložen, harizmatičan.
Jednostavno, ne znam koji bi nam trener bolje sada legao od njega. U tom liku vidim sve ono što je neophodno na klupi našem dragom Bajernu. Ranije sam bio za Leva, jer mi se činilo da je pred njim velika budućnost, ali sam se prevario. Lik je vrlo loš taktičar u ključnim utakmicama, a još veći luzer. Takvi nam ne trebaju.
Kad bih mogao, 16 glasova bih dao za Guardiolu.
